Додому Новини єпархії Архієпископ Євлогій звершив відспівування військового Максима Ситника

Архієпископ Євлогій звершив відспівування військового Максима Ситника

25 травня 2023 року, у день свята Вознесіння Господнього, духовенство єпархії, на чолі з Високопреосвященним Євлогієм, архієпископом Новомосковським, вікарієм Дніпропетровської єпархії УПЦ з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея звершили чин відспівування загиблого захисника України Максима Ігоревича Ситника.

Його Високопреосвященство очолив чин відспівування у храмі на честь святителя і чудотворця Миколая, архієпископа Мир Лікійських у селищі Таромському міста Дніпра.

Владика Євлогій передав співчуття родині, та усім хто прийшов проститися з дорогою їм людиною від митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея з приводу загибелі новопреставленого воїна Максима, а також сам звернувся до присутніх з втішним словом. Він нагадав як Господь воскресив чотирьохденного Лазаря з мертвих і що так само воскресить нас після Свого другого пришестя разом з нашими тілами, а також просив не забувати про те, як важливо нам молитися за наших померлих рідних і творити в їх пам’ять справи милосердя.

Ситник Максим Ігоревич 1990 року народження, був жителем Таромського, з родини віруючих. До січня 2023 року працював на кладовищі у Таромському проводжаючи у останню путь спочилих місцевих жителів.

У січні 2023 року був призваний до служби у Збройних Силах України.

Перед відправленням на фронт Максим заповідав рідним, щоб його відспівали у Свято-Миколаївському храмі, що у Таромському, якщо він не повернеться живим.

Нажаль, 17 травня 2023 року, під час виконання бойового завдання під Бахмутом молодий захисник загинув.

Вічна пам’ять спочилому рабу Божому новопреставленому воїну Максиму!

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ