Додому Новини єпархії У день Вознесіння Господнього митрополит Іриней очолив святкове богослужіння у Першотравенську

25 травня 2023 року, у день свята Вознесіння Господнього, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі м. Першотравенськ Дніпропетровської області.

Ієрарху співслужили: секретар Дніпропетровського Єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Олександр Коробінцев та духовенство єпархії.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Олександра Коробінцева – правом служіння Літургії з відкритими Царськими вратами до Херувимської пісні.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Літургії священнослужителі та віряни на чолі з митрополитом Іринеєм звершили хресний хід, під час якого в церковній огорожі була освячена каплиця на честь мучеників Маккавеїв.

Насамкінець владика Іриней привітав усіх зі святом та вручив будівельникам каплиці благословенні грамоти.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ