Додому Новини єпархії Архієпископ Андрій звершив читання третьої частини Великого канону преподобного Андрія Критського

Вдень 20 березня 2024 року, у середу першої седмиці Великого посту у Свято-Благовіщенському храмі м. Дніпро архієпископ Петропавлівський Андрій очолив Велике повечір’я з читанням третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

За богослужінням молились настоятель храму протоієрей Василій Синюк, клірики та парафіяни храму.

Після читання канону владика Андрій звернувся до присутніх зі словами архіпастирських настанов.
Ввечері того ж дня ієрарх звершив читання Великого покаянного канону у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ