Додому Новини єпархії Митрополит Іриней прочитав третю частину покаянного канону у Тихвінському монастирі

20 березня 2024 року, у середу першої седмиці Великого посту, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив читання третьої частини Великого покаянного канону у Свято-Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпро.

Ієрарх очолив велике повечір’я з читанням третьої частини Покаянного канону у Свято-Варваринському храмі обителі у співслужінні секретаря єпархії протоієрея Миколая Ничипоруку, духівника єпархії протоієрея Василія Крата та кліриків обителі.

За богослужінням молилася настоятелька обителі ігуменя Зосима з сестрами та парафіянами монастиря.

Після читання канону митрополит Іриней звернувся до присутніх зі словами архіпастирських настанов.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ