Додому Новини єпархії Архієпископ Петропавлівський Андрій співслужив Митрополиту Київському і всієї України

31 березня 2024 року, у Неділю 2-гу Великого посту, день памʼяті Собору всіх преподобних отців Києво-Печерських, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію, священноархімандриту Києво-Печерської Лаври, за соборною Божественною Літургією в храмі на честь преподобного Агапіта Печерського Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

30 березня 2023 року під час соборного всенічного бдіння архієпископ Петропавлівський Андрій очолив святкову літію.

В самий день свята перед Літургією Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив чин хіротесії у чтеці над студентами 4-го курсу Київської духовної семінарії.

За Божественною літургією, після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

На сугубій єктенії були піднесені особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога.

Богослужіння завершилося чином славлення з молитвою преподобним отцям Печерським.

Після відпусту Предстоятель привітав паству зі святом та прикликав Боже благословення на усіх, хто приходить до преподобних у Києво-Печерську обитель з вірою і любов’ю.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ