Додому Новини єпархії Служіння митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея у другу Неділю Великого посту

Служіння митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея у другу Неділю Великого посту

Служіння митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея у другу Неділю Великого посту

31 березня 2024 року, у другу Неділю Великого посту, день пам’яті святителя Григорія Палами, архієпископа Фессалонікійського та Собору усіх преподобних Києво-Печерських, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив урочисте богослужіння у головному соборі Дніпропетровської єпархії УПЦ – Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері владика Іриней очолив всенічне бдіння в тому ж соборі.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін, а також духовенство собору.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

На сугубій єктенії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Божественної літургії митрополит Іриней привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав святительське благословення.

Увечері у другу Неділю Великого посту, за вечірнім богослужінням, митрополит Іриней у співслужінні кліриків собору прочитав Акафіст Божественним Страстям Христовим.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ