Додому Новини єпархії Чин відспівування новопреставленого протоієрея Костянтина Гладуна

Чин відспівування новопреставленого протоієрея Костянтина Гладуна

19 березня 2024 року, з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій очолив чин священицького відспівування новопреставленого протоієрея Костянтина Гладуна в Свято-Миколаївському храмі м. Дніпро, селище Стара Ігрень.

За богослужінням ієрарху співслужили настоятель храму протоієрей Павел Гладун, духовенство Криворізької та Дніпропетровської єпархій.

Після закінчення чину відспівування архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом пам’яті про новопреставленого протоієрея Костянтина.

Владика Андрій передав слова співчуття від митрополита Іринея сину спочилого протоієрею Павлу, дружині отця Костянтина, всім рідним та прихожанам які прийшли на спільну молитву.

Тіло спочилого протоієрея Костянтина буде поховане завтра 20 березня на Хмельниччині.

Царство Небесне і вічна пам’ять новопреставленому протоієрею Костянтину.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ