Додому Новини єпархії Гуманітарна місія духовенства УПЦ на Херсонщину

Гуманітарна місія духовенства УПЦ на Херсонщину

8 лютого 2024 року духовенство Дніпропетровської єпархії УПЦ спільно з духовенством Київської, Білоцерківської та Олександрійської єпархій, доставили гуманітарний вантаж в зону бойових дій у Херсонській області.

Представником Київської єпархії був протоієрей Олексій Годун, Білоцерківської протоієрей Димитрій Марандюк, Олександрійської протоієрей Олександр Шнякін.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, у гуманітарній місії взяв участь керівник військового відділу єпархії ієромонах Нестор (Розвадовський) та настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Маломихайлівка Покровського благочиння протоієрей Андрій Марандюк.

До гуманітарного вантажу увійшли продукти харчування, засоби особистої гігієни, окопні свічки, одяг та медикаменти. Усього більше 3 тон вантажу.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ