Додому Новини єпархії Клірик єпархії звершив відспівування військового Олександра Гелетей

Клірик єпархії звершив відспівування військового Олександра Гелетей

Клірик єпархії звершив відспівування військового Олександра Гелетей

25 березня 2023 року в районі м. Авдіївка Донецької області, виборюючи мир і Перемогу, на війні загинув Олександр Васильович Гелетей.

Олександр, будучи солдатом відділення гранатометного взводу механізованого батальйону однієї з частин ЗСУ, отримав травми, несумісні з життям внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу. Воїну було 40 років…

Молодий чоловік любив Україну, свій край, свою сім’ю. І як тільки на нашу землю прийшла біда – повномасштабна війна, Олександр поповнив лави української армії. У війську перебував з березня 2022 року.

Служив самовіддано, з честю та гідністю виконуючи головний обов’язок чоловіка. Україна втратила ще одного сина – Героя. Та світла пам’ять про внесок Олександра у майбутню Перемогу завжди житиме в серцях вдячних земляків, всіх, хто його знав. Синьо-жовтий прапор, під яким йшов у бій військовий, обов’язково майорітиме в кожному куточку нашої незламної країни, на територіях, які він захищав особисто.

30 березня 2023 року клірик Дніпропетровської єпархії УПЦ, настоятель храму Дванадцяти Апостолів с. Новоолександрівка Синельниківського району Дніпропетровської області протоієрей Петро Горзов в м. Синельниково Дніпропетровської області звершив чин відспівування загиблого військовослужбовця Олександра Васильовича Гелетей.

Висловлюємо глибокі та щирі співчуття з приводу тяжкої втрати рідним, близьким, друзям та побратимам.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ