Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у Преображенському соборі

Служіння єпископа Андрія у Преображенському соборі

30 березня 2023 року, в середу 5-ї седмиці Великого посту, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію Передосвячених Дарів в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За Літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо.

Також за богослужінням, на «Господи, воззвах», були проспівані двадцять чотири стихіри Великого канона, що являється особливістю богослужіння цього дня.

Після завершення Богослужіння преосвящений архіпастир привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав святительське благословення.

Напередодні 29 березня ввечері середи 5-ї седмиці Великого посту, єпископ Петропавлівський Андрій очолив богослужіння «Четвертка Великого канона» («Мариїно стояння») в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро. За богослужінням був повністю прочитаний Великий покаянний канон преподобного Андрія Критського та жітіє преподобної Марії Єгипетської. За уставним богослужінням владиці Андрію співслужили клірики собору.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ