27 травня 2022 року в селище Чаплине (Васильківське благочиння) Синельниківського району Дніпропетровської області прийшла сумна звістка. Під час обстрілу в місті Дніпро, загинули два мешканці селища: Юнаш Дмитро Анатолійович, 1988 р.н. та Жадько Роман Ігорович, 1993 р.н.
30 травня 2022 року чаплинці «живим коридором», схилившись на коліна, зустрічали тіла загиблих захисників. Чин похорону новопреставлених воїнів Дмитра і Романа, на місцевому кладовищі, здійснив протоієрей Євген Сурело, настоятель Свято-Миколаївського храму селища Чаплине. Піднести молитви за упокій захисників і висловити співчуття рідним загиблих прийшли керівники Дубовиківської територіальної громади, військові та майже всі жителі селища Чаплине.
Вічна пам’ять про добрих і щирих хлопців, спортсменів-футболістів, воїнів Дмитра і Романа, залишиться в серцях односельців, а Милосердний Господь вчинить їхні душі в обителях праведних.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/05/2022-05-30_klirik-yeparhiyi-zvershiv-vidspivuvannya-zagiblih-voyiniv-1-349x580.jpeg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/05/2022-05-30_klirik-yeparhiyi-zvershiv-vidspivuvannya-zagiblih-voyiniv-1-435x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/05/2022-05-30_klirik-yeparhiyi-zvershiv-vidspivuvannya-zagiblih-voyiniv-2-433x580.jpg)