Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив престольне свято Стрітенського храму міста Павлоград

Митрополит Іриней очолив престольне свято Стрітенського храму міста Павлоград

15 лютого 2023 року у день свята Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з архіпастирським візитом відвідав Стрітенський храм міста Павлоград – єдиний храм у Дніпропетровській єпархії, освячений на честь цієї євангельської події. З нагоди престольного свята правлячий архієрей звершив Божественну літургію.

За Літургією ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Юр’ївського церковного округу протоієрей Іоанн Мороз, благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павел Бурлай, настоятель храму протоієрей Михаїл Добронравов, клірики храму та духовенство єпархії.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Михаїла Добронравова, з нагоди 30-річчя служіння в священному сані – правом служіння Літургії з відкритими Царськими вратами до молитви Господньої «Отче наш».

Після читання Євангелія владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, за богослужінням були піднесені молитви за загиблих і померлих в ході військових місій на територіях інших держав, а також за живих учасників та членів їхніх родин.

Наприкінці Літургії перед іконою свята був звершений чин славління та освячення свічок.

На завершення візиту митрополит Іриней преподав усім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ