Додому Новини єпархії Престольне свято церковної громади на честь праведного Симеона Богоприїмця

Престольне свято церковної громади на честь праведного Симеона Богоприїмця

16 лютого 2023 року, у день пам’яті праведного Симеона Богоприїмця і Анни пророчиці, керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з архіпастирським візитом відвідав церковну громаду на честь праведного Симеона Богоприїмця, розташовану на ж/м Західний у м. Дніпрі. З нагоди престольного свята у тимчасовому храмі архіпастир очолив Божественну літургію.

За Літургією правлячому архієрею співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Правобережного міського церковного округу протоієрей Володимир Аксютін, настоятель храму протоієрей Михаїл Козак та духовенство єпархії.

На малому вході, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, митрополит Іриней возвів у сан протоієрея клірика храму ієрея Віктора Козак.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Також були включені особливі подячні прохання про тезоіменитого секретера єпархії протоієрея Миколая Ничипорука.

Наприкінці богослужіння архіпастир прочитав молитву праведному Симеону Богоприїмцю, після чого було виголошено многоліття.

Згідно клопотанню настоятеля храму протоієрея Михаїла Козак, митрополит Іриней вручив грамоти трудівникам храму.

Потім митрополит Іриней привітав із днем небесного покровителя – рівноапостольного Миколая, архієпископа Японського, а також з днем народження – секретаря єпархії протоієрея Миколая Ничипорука. Архіпастир побажав імениннику Божої допомоги, здоров’я та усіляких благ.

На завершення свого візиту владика Іриней преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ