Додому Новини єпархії Митрополит Іриней привітав протоієрея Валентина Дорощука з днем народження

Митрополит Іриней привітав протоієрея Валентина Дорощука з днем народження

17 лютого 2023 року керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію в Успенському храмі на ж/м Диївка-2 у м. Дніпрі. У цей день настоятель храму протоієрей Валентин Дорощук молитовно зустрів свій 46-й день народження.

За Літургією правлячому архієрею співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, керівник єпархіального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи і настоятель храму протоієрей Валентин Дорощук, духовенство Криворізької і Дніпропетровської єпархій.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Також були включені особливі подячні прохання за протоієрея Валентина Дорощука.

Наприкінці богослужіння було звершено славлення святу Стрітення Господнього.

Митрополит Іриней привітав протоієрея Валентина з днем народження та вручив благословенну грамоту. До слів привітання приєдналися духовенство, парафіяни храму та гості, які прибули на свято.

На завершення візиту владика Іриней преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ