15 лютого 2023 року, в двунадесяте свято Стрітення Господа нашого Іісуса Христа, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.
Напередодні ввечері преосвященний владика звершив Всенічне бдіння в тому ж соборі.
За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ воїнів ЗСУ та невинно загиблих та вбитих.
З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія були піднесені особливі молитви за загиблих і померлих в ході військових місій на територіях інших держав, а також за живих учасників та членів їхніх родин.
Після літургійного відпусту був звершений Чин малого освячення води та особливий Чин освячення свічок в свято Стрітення Господнього.
Після завершення Богослужіння преосвящений архіпастир звернувся з проповіддю та привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та всіх присутніх зі святом Стрітення Господня та преподав святительське благословення.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-15_sluzhinnya-yepiskopa-andriya-v-dvunadesyate-svyato-stritennya-gospodnogo-1-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-15_sluzhinnya-yepiskopa-andriya-v-dvunadesyate-svyato-stritennya-gospodnogo-2-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-15_sluzhinnya-yepiskopa-andriya-v-dvunadesyate-svyato-stritennya-gospodnogo-3-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-15_sluzhinnya-yepiskopa-andriya-v-dvunadesyate-svyato-stritennya-gospodnogo-4-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-15_sluzhinnya-yepiskopa-andriya-v-dvunadesyate-svyato-stritennya-gospodnogo-5-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-15_sluzhinnya-yepiskopa-andriya-v-dvunadesyate-svyato-stritennya-gospodnogo-6-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-15_sluzhinnya-yepiskopa-andriya-v-dvunadesyate-svyato-stritennya-gospodnogo-7-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-15_sluzhinnya-yepiskopa-andriya-v-dvunadesyate-svyato-stritennya-gospodnogo-8-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-15_sluzhinnya-yepiskopa-andriya-v-dvunadesyate-svyato-stritennya-gospodnogo-9-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-15_sluzhinnya-yepiskopa-andriya-v-dvunadesyate-svyato-stritennya-gospodnogo-10-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-15_sluzhinnya-yepiskopa-andriya-v-dvunadesyate-svyato-stritennya-gospodnogo-11-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/2023-02-15_sluzhinnya-yepiskopa-andriya-v-dvunadesyate-svyato-stritennya-gospodnogo-12-870x580.jpg)