Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія в двунадесяте свято Стрітення Господнього

Служіння єпископа Андрія в двунадесяте свято Стрітення Господнього

15 лютого 2023 року, в двунадесяте свято Стрітення Господа нашого Іісуса Христа, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері преосвященний владика звершив Всенічне бдіння в тому ж соборі.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ воїнів ЗСУ та невинно загиблих та вбитих.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія були піднесені особливі молитви за загиблих і померлих в ході військових місій на територіях інших держав, а також за живих учасників та членів їхніх родин.

Після літургійного відпусту був звершений Чин малого освячення води та особливий Чин освячення свічок в свято Стрітення Господнього.

Після завершення Богослужіння преосвящений архіпастир звернувся з проповіддю та привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та всіх присутніх зі святом Стрітення Господня та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ