Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив всенічне бдіння напередодні Неділі всіх святих

Митрополит Іриней очолив всенічне бдіння напередодні Неділі всіх святих

10 червня 2023 року, напередодні Неділі першої після П’ятдесятниці, всіх святих, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив всенічне бдіння в Успенському храмі м. Дніпро, ж/м Діївка-2.

Ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, почесний настоятель храму протоієрей Яків Дунаєв, керівник єпархіального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи і настоятель храму протоієрей Валентин Дорощук, клірики храму та духовенство єпархії.

За богослужінням, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив почесного настоятеля храму протоієрея Яківа Дунаєва – правом носіння митри.

На завершення візиту митрополит Іриней вручив учасникам Спілки Милосердя імені Святителя Луки Кримського на чолі з керівником протоієреєм Валентином Дорощуком благословенну грамоту з нагоди освячення місця під будівництво будинку милосердя в м. Дніпро, ж/м Діївка-2.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ