Додому Новини єпархії Служіння єпископа Петропавлівського Андрія у Неділю першу після П’ятидесятниці

Служіння єпископа Петропавлівського Андрія у Неділю першу після П’ятидесятниці

11 червня 2023 року, у Неділю першу після П’ятидесятниці, день пам’яті всіх святих, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері Преосвященний архіпастир очолив Всенічне бдіння в тому ж соборі.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Особливі молитви були піднесені за переселенців та постраждалих внаслідок затоплень викликаних підривом дамби Каховської ГЕС.

Після богослужіння Преосвященний архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді, після якої оголосив благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відносно збору пожертв всім нужденним внаслідок техногенної катастрофи спричиненої підривом дамби Каховської ГЕС.

Ввечері того ж дня, під час вечірнього богослужіння, Преосвященний архіпастир звершив читання акафісту Господу Іісусу Христу.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ