Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив Божественну літургію в Успенському соборі обласного центру

11 червня 2023 року, у Неділю першу після П’ятдесятниці, день пам’яті всіх святих, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію в Успенському соборі м. Дніпро.

Недільне богослужіння відбулось у нижньому храмі на честь святителя і чудотворця Миколая.

Ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, керівник єпархіального відділу у справах молоді протоієрей Олексій Гетьман, настоятель собору протоієрей Тимофій Кучук, духовенство Каменської та Дніпропетровської єпархій.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до парафіян зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після відпусту владика Іриней привітав вірян з неділю та днем пам’яті небесного покровителя.
Насамкінець протоієрей Тимофій Кучук подякував архіпастирю за візит і побажав здоров’я та довгих років служіння на ниві Господній.

Ввечері того ж дня, за уставним вечірнім богослужінням, митрополит Іриней очолив соборне читання акафісту всім святим у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ