Додому Новини єпархії Клірик єпархії передав допомогу постраждалим внаслідок прориву Каховської ГЕС

Клірик єпархії передав допомогу постраждалим внаслідок прориву Каховської ГЕС

13 червня 2023 року клірик Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви, настоятель Свято-Миколаївського храму на Монастирському острові м. Дніпро протоієрей Віталій Гребінюк передав допомогу постраждалим жителям Херсонщини.

Усього було передано близько 3 тон допомоги, а саме питна вода, продукти харчування, чоловічий, жіночий та дитячий одяг, засоби гігієни, медикаменти.

Внаслідок підриву російськими військами дамби Каховської ГЕС підтопило близько 80 населених пунктів. Затоплено житлові будинки, об’єкти інфраструктури, природні зони тощо. Є загиблі, десятки людей вважаються зниклими безвісти, багато українців постраждали, залишились без крову, не мають ані одягу, ані їжі, ані питної води. У Херсонській єпархії УПЦ наразі відомо про сім постраждалих храмів.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ