Додому Новини єпархії Митрополит Іриней освятив накупольні хрести та дзвони для Покровського храму

Митрополит Іриней освятив накупольні хрести та дзвони для Покровського храму

25 листопада 2023 року, у день свята на честь ікони Божої Матері «Милостива», митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію в Покровському гарнізонному військовому храмі м. Павлограда Дніпропетровської області.

Перед Літургією митрополит Іриней очолив чин освячення накупольних хрестів та дзвонів для відродженої дзвіниці одного із найстаріших храмів міста Павлограда Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви –Покровського гарнізонного військового храму.

За богослужінням ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Павлоградського церковного округу та настоятель храму протоієрей Павел Бурлай та духовенство Павлоградського благочиння.

За Божественною літургією були піднесені молитви за упокій всіх безвинно померлих українців, які загинули внаслідок голоду, що був штучно створений радянським комуністичним режимом, з нагоди 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років.

Насамкінець митрополит Іриней вручив єпархіальні грамоти всім, хто приймає учать у відродженні Покровського гарнізонного військового храму в місті Павлограді.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ