Додому Новини єпархії Престольне свято храму святителя Іоанна Златоуста селища Самарівка

Престольне свято храму святителя Іоанна Златоуста селища Самарівка

26 листопада 2023 року, в Неділю 25-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті святителя Іоанна Златоуста, з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій з архіпастирським візитом відвідав парафію на честь святителя Іоанна Златоуста селища Самарівка м. Дніпро, де звершив святкову Божественну літургію з нагоди престольного свята.

Напередодні ввечері Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За Літургією архіпастирю співслужили: настоятель храму протоієрей Ілля Грибов та духовенство єпархії.

На малому вході з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Високопреосвященний владика возвів настоятеля храму ієрея Іллю Грибова в сан протоієрея.

Після читання Євангелія архіпастир звернувся зі словом проповіді.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Наприкінці Літургії був звершений чин славління святителю Іоанну Златоусту.

Наприкінці богослужіння владика Андрій звернувся до всіх присутніх з вітальним словом в якому передав вітання та благословення керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Іринея, вручив благословенні грамоти від імені керуючого єпархією та подякував духовенству та всім парафіянам за молитву.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ