Додому Новини єпархії Престольне свято храму святителя Іоанна Златоуста селища «Золоті ключі»

Престольне свято храму святителя Іоанна Златоуста селища «Золоті ключі»

26 листопада 2023 року, у Неділю 25-ту після П’ятидесятниці та день пам’яті святителя Іоанна Златоуста, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію в храмі на честь святителя Іоанна Златоуста селища «Золоті ключі» Дніпровського районного благочиння.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, намісник Самарського Миколаївського пустинного чоловічого монастиря м. Новомосковськ архімандрит Досіфєй (Савєлов), настоятель храму протоієрей Всеволод Поліщук, духовенство Кам’янської та Дніпропетровської єпархій.

За Божественною літургією молилися настоятелька Знаменівського жіночого монастиря с. Вербівське Синельниківського району Дніпропетровської області ігуменя Варвара (Бобер) та настоятелька Іосифовського жіночого монастиря с. Мар’ївка Новомосковського району (Кам’янська єпархія УПЦ) Дніпропетровської області ігуменя Анастасія (Соломаха).

На малому вході, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Всеволода Поліщука – правом носіння другого хреста з прикрасами.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до парафіян зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

На завершення богослужіння був звершений чин славлення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ