Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив Літургію Передосвячених Дарів у Знаменській обителі

Митрополит Іриней звершив Літургію Передосвячених Дарів у Знаменській обителі

29 березня 2023 року у середу п’ятої седмиці Великого посту, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Літургію Передосвячених Дарів у Знаменському жіночому монастирі в с. Вербівське Синельниківського району Дніпропетровської області.

Перед початком Літургії були звершені уставні богослужіння (полунощниця, часи та зображальні).

На заупокійній літії були піднесені молитви з нагоди 40-го дня преставлення настоятельки Свято-Успенського Каларашовського жіночого монастиря (Молдовська Православна Церква) ігумені Євфросінії (Пештерян), над якою у 1993 році тодішній архієпископ Рівненський і Острозький Іриней (Середній) звершив чернечий постриг у Свято-Троїцькому Корецькому ставропігіальному жіночому монастирі на Рівненщині.

За богослужінням молилися секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, настоятелька Знаменського жіночого монастиря с. Вербівське Синельниківського району Дніпропетровської області ігуменя Варвара (Бобер), клірик монастиря протоієрей Антоній Дида, завідуючий канцелярією Дніпропетровського єпархіального управління архідиякон Анатолій (Чирченко), сестри обителі та паломники.

За Літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо.

Після завершення Богослужіння митрополит Іриней привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ