Додому Новини єпархії У Знаменському жіночому монастирі звершено чернечі постриги

У Знаменському жіночому монастирі звершено чернечі постриги

28 березня 2023 року у вівторок п’ятої седмиці Великого посту, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив чернечий постриг у Знаменському жіночому монастирі в с. Вербівське Синельниківського району Дніпропетровської області.

За богослужінням молилися секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму святителя Іоанна Златоуста м. Дніпро, сел. Самарівка архімандрит Ігнатій (Азовський), клірик монастиря протоієрей Антоній Дида, настоятелька Знаменського жіночого монастиря с. Вербівське Синельниківського району Дніпропетровської області ігуменя Варвара (Бобер), настоятелька Іосифівського жіночого монастиря с. Мар’ївка Новомосковського району Дніпропетровської області ігуменя Анастасія (Соломаха) Кам’янська єпархія УПЦ, завідуючий канцелярією Дніпропетровського єпархіального управління архідиякон Анатолій (Чирченко), сестри обителі та паломники.

При постризі в чернецтво інокиня Олена (Говорова) отримала ім’я Єлизавета на честь преподобномучениці великої княгині Єлизавети (день пам’яті 5/18 липня); інокиня Олена (Воронова) отримала ім’я Сергія на честь преподобного Сергія Радонезького (день пам’яті 5/18 липня); інокиня Маргарита (Пономаренко) отримала ім’я Серафима на честь преподобного Серафима Саровського (день пам’яті 18 липня / 1 серпня); інокиня Раїса (Сущенко) отримала ім’я Софія на честь мучениці Софії (день пам’яті 17/30 вересня); інокиня Серафима (Калиніна) отримала ім’я Анастасія на честь преподобномучениці Анастасії (день пам’яті 23 березня / 5 квітня).

Після завершення чину постригу митрополит Іриней привітав новопострижених монахинь та побажав Божої допомоги у виконанні святих обітниць.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ