Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив священицьку хіротонію

Митрополит Іриней звершив священицьку хіротонію

6 серпня 2023 року, у Неділю 9-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті святих благовірних князів страстотерпців Бориса і Гліба, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію у Трьохсвятительському храмі м. Дніпро.

Напередодні Неділі митрополит Іриней звершив всенічне бдіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

Перед богослужінням архіпастиря зустрічали найменші вихованці недільної школи.

За Божественною літургією ієрарху співслужили: секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павел Бурлай, настоятель храму протоієрей Миколай Курдій, клірики храму та духовенство єпархії.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив кліриків храму: протоієрея Петра Боровець з нагоди 55-річчя з дня народження – правом носіння митри і протоієрея Романа Шляхтіна – правом носіння палиці.

Після читання Євангелія владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Митрополит Іриней звершив священицьку хіротонію диякона Олександра Олександровича Зайченко, 1993 року народження.

Наприкінці Літургії був звершений хресний хід.

Ввечері того ж дня, за вечірнім богослужінням, митрополит Іриней в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро очолив читання акафіста Почаївській іконі Божій Матері.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ