Додому Новини єпархії Божественна літургія у храмі Всемилостивого Спаса та Пресвятої Богородиці

Божественна літургія у храмі Всемилостивого Спаса та Пресвятої Богородиці

6 квітня 2024 року, у суботу третьої седмиці Великого посту, передсвято Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію святителя Іоанна Златоуста у храмі в ім’я Всемилостивого Спаса та Пресвятої Богородиці Соборного району міста Дніпро.

За богослужінням ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Димитрій Россоха та духовенство єпархії.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Літургії владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом. Митрополит Іриней представив парафіянам храму нового настоятеля протоієрея Димитрія Россоха, який згідно Указу №17 від 02.04.2024 року призначений на цю посаду. Архіпастир побажав новопризначеному настоятелю Божої допомоги у несенні даного послугу. У свою чергу протоієрей Димитрій подякував владиці Іринею за можливість нести послуг у Дніпропетровській єпархії УПЦ.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ