Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія у передсвято Благовіщення Пресвятої Богородиці

Служіння архієпископа Андрія у передсвято Благовіщення Пресвятої Богородиці

6 квітня 2024 року, у суботу третьої седмиці Великого посту та передсвято Благовіщення Пресвятої Богородиці, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Іоанна Златоуста у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері Високопреосвященний архіпастир молився за вечірнім богослужінням в тому ж соборі.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ воїнів та невинно загиблих.

Наприкінці богослужіння ієрарх привітав всіх присутніх з прийдешнім святом та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ