Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив престольне свято Благовіщенського храму у місті Дніпро

Митрополит Іриней очолив престольне свято Благовіщенського храму у місті Дніпро

7 квітня 2024 року, у Неділю третю Великого посту, Хрестопоклонну, і день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію святителя Василія Великого у Благовіщенському храмі у Чечелівському районі м. Дніпро.

За богослужінням ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Синельниківського церковного округу протоієрей Віктор Власов, настоятель храму протоієрей Василій Синюк, клірики храму та духовенство єпархії.

На малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, митрополит Іриней возвів в сан протоієрея клірика храму ієрея Владислава Добротворського.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до вірян зі словом проповіді.

Богослужіння завершилось поклонінням Хресту Господньому та чином славлення Благовіщення.

Насамкінець митрополит Іриней привітав вірян зі святом Благовіщення та благословив паству.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ