Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці

Служіння архієпископа Андрія у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці

7 квітня 2024 року, у Неділю Хрестопоклонну та двунадесяте свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері Високопреосвященний архіпастир очолив святкове Всенічне бдіння в тому ж соборі. За вечірнім богослужінням ієрарх очолив святкову літію, полієлей, а також звершив Чин винесення Чесного Хреста Господнього.

За Літургією, після читання Євангелія, Високопреосвященний архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ воїнів та невинно загиблих.

Після літургійного відпусту було звершене славління Божій Матері та поклоніння Чесному Хресту Господньому.

Наприкінці богослужіння Владика привітав всіх присутніх зі святом та преподав святительське благословення.

Ввечері того ж дня в соборі була звершена Велика вечірня та утреня. За богослужінням Високопреосвященний владика, у співслужінні соборного духовенства, звершили урочисте читання акафісту Божій Матері.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ