Додому Новини єпархії Вітаємо архідиякона Анатолія (Чирченко) з 30-річчям з Дня народження!

Вітаємо архідиякона Анатолія (Чирченко) з 30-річчям з Дня народження!

9 квітня 2024 року, завідуючий канцелярією Дніпропетровського Єпархіального управління, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Дніпро архідиякон Анатолій (Чирченко) молитовно зустрів свій 30-річний ювілей з дня народження.

У цей день, з благословення Блаженішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, з нагоди життєвого ювілею, нагородив архідиякона Анатолія (Чирченко) орденом Української Православної Церкви преподобного Нестора Літописця І ступеня.

Митрополит Іриней подякував архідиякону Анатолію за старанне несення послуху в Дніпропетровській єпархії УПЦ. На молитовну згадку архіпастир подарував ювіляру пам’ятний подарунок.

До слів привітання приєднались співробітники Дніпропетровського Єпархіального управління.

Многая і благая Вам літа!

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ