Додому Новини єпархії На Радоницю митрополит Іриней помолився за усіх від віку спочилих православних християн

25 квітня 2023 року, на Радоницю, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

Високопреосвященнішому владиці співслужили настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін та клірики собору.

Після Літургії була відслужена панахида, на якій усі присутні мали змогу помолитися за спокій душ померлих вірних, українських військовослужбовців та мирних жителів, які загинули під час війни Росії проти України.

Насамкінець митрополит Іриней звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді та благословив паству.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ