Додому Новини єпархії Єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію та панахиду

Єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію та панахиду

25 квітня 2023 року, у вівторок 2-ї седмиці після Пасхи, Радоницю – пасхальне поминання спочилих, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію та панахиду в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За богослужінням Преосвященному владиці співслужили клірики собору.

Напередодні ввечері, після вечірнього богослужіння, Преосвященний очолив панахиду пасхальним чином.

За Божественною літургією підносились особливі молитви за мир в Україні, владу, народ та військо.
Після Літургії Преосвященний архіпастир очолив соборну панахиду пасхальним чином.

Після богослужіння владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді та привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ