Додому Новини єпархії Єпископ Андрій прийняв участь в Пасхальній гуманітарній місії на Донбасі

Єпископ Андрій прийняв участь в Пасхальній гуманітарній місії на Донбасі

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершено перший етап Хресного ходу з іконою Покрова Богородиці з часткою Її Омофору та Благодатним Єрусалимським вогнем.

З благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ, єпископ Петропавлівський Андрій прийняв участь в Пасхальній гуманітарній місії на Донбасі в період з 17 по 19 квітня 2023 року.

У цьому році Пасхальна духовно-гуманітарна місія на сході стала частиною цієї Ходи. На Донбасі духовну та гуманітарну підтримку отримали вісім підрозділів ЗСУ, чотири шпиталі та цивільні жителі двох міст, які мають відомі гуманітарними проблемами.

Одному з підрозділів, який виконує завдання на Бахмутському напрямку, передано повнопривідний автомобіль. У місії взяли участь військові священники Київської, Дніпропетровської, Одеської, Олександрійської, Білоцерківської та Кременчуцької єпархій УПЦ. Поза іншим, загалом була надана матеріальна допомога близько на пів мільйона гривень.

Цей етап Хресної ходи пройшов через міста: Кременчук, Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Слов’янськ, Ізюм, Куп‘янськ, Харків, Богодухів, Охтирка, Суми, Конотоп, Кролевець, Ніжин, Чернігів.

«Продовжуємо молитись й надалі! Попри всілякі перепони, випробовування і спокуси, ми, як і вся Церква, живемо та діємо!», — стверджують у Військовому відділі УПЦ.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ