Додому Новини єпархії Напередодні Неділі 11-ї після П’ятидесятниці митрополит Іриней очолив всенічне бдіння

19 серпня 2023 року, напередодні Неділі 11-ї після П’ятидесятниці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив всенічне бдіння у Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпро.
Богослужіння звершили у храмі на честь великомучениці Варвари.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук та духовенство обителі.

За богослужінням молилася настоятелька Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпро ігуменя Зосима (Сварчевська) та сестри обителі.

Після богослужіння митрополит Іриней привітав ігуменю Зосиму з 18-ю річницею возведенням в сан ігумені.

Архіпастир подякував ігумені Зосимі за труди, які вона несе на протязі багатьох років. На молитовну згадку митрополит Іриней подарував ігумені Зосимі Казанську ікону Божої Матері.

До слів привітань на адресу настоятельки монастиря приєднались духовенство, чернецтво та парафіяни.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ