Додому Новини єпархії Перша річниця з дня кончини протоієрея Миколая Чепель

Перша річниця з дня кончини протоієрея Миколая Чепель

29 травня 2024 року, у день свята Преполовіння П’ятидесятниці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, молився за Божественною літургією у храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця Самарського Миколаївського Пустинного чоловічого монастиря м. Новомосковська Дніпропетровської області.

Рік тому, 29 травня 2023 року, на 42 році життя після тяжкої хвороби відійшов до Господа настоятель Свято-Успенського храму с. Чернявщина Павлоградського району Дніпропетровської області протоієрей Миколай Чепель. Служінню Святій Церкві присвятив майже 20 років свого життя. Протоієрея Миколая Чепель похований на монастирському кладовищі Самарського Миколаївського Пустинного чоловічого монастиря.

За богослужінням молилися секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, намісник монастиря архімандрит Досіфєй (Савєлов) та духовенство єпархії.

Наприкінці Літургії митрополит Іриней очолив водосвятний молебень, після чого архіпастир окропив присутніх освяченою водою.

Після водосвятного молебню митрополит Іриней звершив заупокійну літію на могилі протоієрея Миколая Чепель.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ