Додому Новини єпархії У свято Преполовіння П’ятидесятниці архієпископ Андрій звершив Божественну літургію

29 травня 2024 року, у свято Преполовіння П’ятидесятниці, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За богослужінням владиці Андрію співслужили клірики собору.

Напередодні ввечері ієрарх молився за уставним богослужінням в тому ж соборі.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені заупокійні молитви за полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії архієпископ Андрій звершив мале освячення води, після якого окропив всіх присутніх святою водою.

Насамкінець архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді та привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ