Додому Новини єпархії Поздравление губернатора Днепропетровской области с праздником Крещения Господня

Накануне праздника Крещения Господня председатель Днепропетровской областной государственной администрации Валентин Михайлович Резниченко поздравил управляющего Днепропетровской епархией УПЦ митрополита Днепропетровского и Павлоградского Иринея, духовенство и всех верующих Днепропетровской епархии Украинской Православной Церкви.

В поздравительном адресе сказано:

Керуючому Дніпропетровською єпархією
Української Православної Церкви
Митрополиту Дніпропетровському і
Павлоградському ІРИНЕЮ

Високопреосвященніший Владико Іринею!

Щиро вітаю Вас із святом Хрещення Господнього!

Це світле свято є одним із найважливіших і шанованих християнських свят, яке дарує кожному надію і любов, сприяє духовному збагаченню та єднанню.

У цей день бажаю Вам, духовенству, віруючим міцного здоров’я, душевної та тілесної міцності, невичерпної енергії у невтомному служінні заради утвердження миру і злагоди в українському суспільстві.

З повагою,

Голова облдержадміністрації Валентин РЕЗНІЧЕНКО