Додому Новини єпархії Престольне свято храму благовірного великого князя Олександра Невського міста Дніпро

6 грудня 2023 року, у день пам’яті благовірного великого князя Олександра Невського, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію в храмі на честь благовірного великого князя Олександра Невського Лівобережного церковного округу м. Дніпро.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, керівник єпархіального відділу по справам козацтва протоієрей Анатолій Ячменников, настоятель храму протоієрей Володимир Болотов та духовенство єпархії.

На малому вході, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Володимира Болотова і клірика храму протоієрей Анатолія Ячменникова черговими богослужбовими нагородами.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до парафіян зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

На завершення богослужіння священнослужителі та віряни звершили хресний хід.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ