Благодійна акція до дня святого Миколая – це 1000 подарунків для дітей-переселенців, сиріт та діток з інвалідністю. Соціальний відділ Української Православної Церкви запрошує взяти участь у традиційній благодійній акції.
«Наближається чудове свято, на яке з нетерпінням чекають усі діти – свято святителя Миколая Чудотворця. У нелегкий для України час важливо бути згуртованими та підтримувати один одного, насамперед наших дітей», – розповідають організатори.
Метою благодійної акції є підтримка дітей з родин переселенців, сиріт, малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей з інвалідністю.
«Плануємо зібрати та передати 1000 подарунків для дітей. Подаруємо радість свята тим, хто його справді потребує», – закликали у Соціальному відділі УПЦ.
Збір проводиться до 17 грудня 2023.
Долучитися до святкової акції:
4246 0010 0436 1857
з позначкою «Місія милосердя»
https://news.church.ua
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/2023-12-05_sotsialnij-viddil-upts-zaproshuye-vzyati-uchast-u-traditsijnij-blagodijnij-aktsiyi-1-773x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/2023-12-05_sotsialnij-viddil-upts-zaproshuye-vzyati-uchast-u-traditsijnij-blagodijnij-aktsiyi-2-435x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/2023-12-05_sotsialnij-viddil-upts-zaproshuye-vzyati-uchast-u-traditsijnij-blagodijnij-aktsiyi-4-435x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/2023-12-05_sotsialnij-viddil-upts-zaproshuye-vzyati-uchast-u-traditsijnij-blagodijnij-aktsiyi-5-773x580.jpg)