Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у свято Введення

Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у свято Введення

4 грудня 2023 року, у двунадесяте свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, в тому ж соборі, Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння, під час якого звершив святкову літію та полієлей.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Наприкінці Літургії був звершений чин славління Пресвятій Богородиці.

Після Літургії Високопреосвященний владика звернувся до присутніх зі словом проповіді, привітав зі святом та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ