Додому Новини єпархії Престольне свято храму на честь Святогірської ікони Божої Матері м. Дніпро

Престольне свято храму на честь Святогірської ікони Божої Матері м. Дніпро

30 липня 2023 року, у Неділю 8-му після П’ятидесятниці, у день свята на честь Святогірської ікони Божої Матері, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію в нижньому храмі на честь мученика Іоанна Воїна, з нагоди престольного свята храму на честь Святогірської ікони Божої Матері м. Дніпро, ж/м Сокіл.

За Літургією ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний І-го Правобережного міського округу протоієрей Володимир Аксютін, настоятель храму протоієрей В’ячеслав Євсега, духовенство Каменської та Дніпропетровської єпархій.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії митрополит Іриней попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Насамкінець було звершено славлення.

На завершення візиту митрополит Іриней преподав усім присутнім святительське благословення.

Напередодні ввечері владика Іриней очолив всенічне бдіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ