Додому Новини єпархії Престольне свято храму праведного Іоанна Кронштадтського міста Дніпро

Престольне свято храму праведного Іоанна Кронштадтського міста Дніпро

2 січня 2024 року, у день пам’яті праведного Іоанна Кронштадтського, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію з нагоди престольного свята храму на честь праведного Іоанна Кронштадтського Лівобережного міського церковного округу м. Дніпро.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Микола Ничипорук, благочинний Лівобережного міського церковного округу і настоятель храму протоієрей Ярослав Ситник, керівник єпархіального відділу благодійності і соціального служіння протоієрей Максим Злобін, клірики храму і духовенство єпархії.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на нашій землі, позбавлення від ворога та за українських захисників.

Митрополит Іриней звершив священницьку хіротонію диякона Антонія (Антона) Павловича Копача, 1977 року народження.

Богослужіння завершилось чином славлення перед іконою праведного Іоанна.

Насамкінець митрополит Іриней вручив єпархіальні грамоти трудівникам парафії, привітав вірян зі святом та благословив усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ