Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив богослужіння у лікарняному храмі

Митрополит Іриней звершив богослужіння у лікарняному храмі

1 січня 2024 року у день пам’яті преподобного Іллі Муромця, Печерського, у Ближніх печерах, у лікарняному храмі на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» при міській багатопрофільній клінічній лікарні матері та дитини імені професора М.Ф. Руднєва м. Дніпро митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію.

За богослужінням митрополиту Іринею співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, заступник керуючого синодальним відділом УПЦ з соціально-гуманітарних питань з питань реабілітації та ресоціалізації, керівник місіонерського відділу Дніпропетровської єпархії УПЦ протоієрей Тарасій Марченко, настоятель храму протоієрей Олександр Коротков, клірики храму та духовенство єпархії.

Під час богослужінь підносилися особливі прохання за мир на нашій землі, позбавлення від ворога та за українських захисників, а також за здоров’я усіх хворих, які перебувають у медичному закладі.

Богослужіння завершилось молебним співом та чином славлення перед іконою преподобного Іллі Муромця, Печерського.

З благословення Священноначалля Української Православної Церкви, митрополит Іриней вручив церковні нагороди трудівникам та парафіянам храму.

Митрополит Іриней привітав вірян зі святом та подякував усім присутнім за соборну молитву.

На молитовну згадку настоятель храму протоієрей Олександр подарував владиці Іринею ікону великомучениці Варвари.

Цього дня усі воїни, які проходять лікування та реабілітацію у лікарні отримали подарунки від парафії.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ