Додому Новини єпархії Служіння митрополита Іринея у Неділю святих отців, перед Різдвом Христовим

Служіння митрополита Іринея у Неділю святих отців, перед Різдвом Христовим

31 грудня 2023 року, у Неділю святих отців, перед Різдвом Христовим, в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро була звершена Божественна літургія.

Богослужіння очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней у співслужінні духовенства собору.

Після читання святого Євангелія архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Митрополит Іриней звершив дияконську хіротонію Антонія (Антона) Павловича Копача, 1977 року народження, випускника Полтавської місіонерської духовної семінарії.

Напередодні ввечері митрополит Іриней очолив всенічне бдіння в тому ж соборі.

Ввечері недільного дня в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро митрополит Іриней у співслужінні духовенства собору прочитав акафіст Всемогутньому Богу.

Також у домовому храмі митрополит Іриней звершив молебень напередодні Нового 2024 року.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ