Додому Новини єпархії В останній день 2023 року архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію

В останній день 2023 року архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію

31 грудня 2023 року, у Неділю перед Різдвом Христовим, святих отців, вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну Літургію у Свято-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні Високопреосвященний владика очолив Всенічне бдіння в тому ж соборі.

За Божественною літургією був прочитаний особливий євангельський уривок – родовід Христа Спасителя, що являється уставною особливістю Неділі напередодні свята Різдва Христового.

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також за спокій душ полеглих воїнів та невинно загиблих під час трагедії 29 грудня 2023 року.

Після Літургії був звершений молебень на Новий рік.

Наприкінці богослужіння Високопреосвященний архіпастир привітав всіх присутніх з недільним днем, прийдешнім Новим роком та початком періоду передсвята Різдва Христового, яке триватиме, згідно з церковним Уставом, чотири дні до Навечір’я Різдва Христового.

Владика нагадав, що в ці передсвяткові дні за вечірніми богослужіннями буде звершуватися Мале повечір’я з читанням особливих трипісниців та канонів передсвята Різдва Христового, складених за зразком канонів Страсної седмиці.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ