Додому Новини єпархії Престольне свято храму преподобної Ксенії Римлянині міста Дніпро

Престольне свято храму преподобної Ксенії Римлянині міста Дніпро

6 лютого 2024 року, у день пам’яті преподобної Ксенії Римлянині, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію з нагоди престольного свята храму на честь преподобної Ксенії Римлянині при Дніпропетровській обласній психіатричній лікарні м. Дніпро.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Микола Ничипорук, благочинний лікарняних храмів єпархії протоієрей Георгій Захарченко, настоятель храму протоієрей Роман Олійник, клірики храму і духовенство єпархії.

На малому вході, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Романа Олійника – правом носіння другого хреста з прикрасами та клірика храму протоієрея Давида Заніна – правом носіння хреста з прикрасами.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на нашій землі, позбавлення від ворога та за українських захисників.

Богослужіння завершилось чином славлення.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней вручив меценатам храму ордени, медалі та грамоти УПЦ. Також грамотами митрополита Іринея були нагороджені трудівники храму.

Насамкінець митрополит Іриней привітав вірян зі святом та благословив усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ