Додому Новини єпархії Митрополит Іриней нагородив Валентина Шаповал орденом УПЦ

Митрополит Іриней нагородив Валентина Шаповал орденом УПЦ

6 лютого 2024 року, в Адміністративно-Єпархіальному Центрі Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, з нагоди 70-річчя від дня народження, нагородив Валентина Андрійовича Шаповал, водія автобусу спілки милосердя святителя Луки Кримського сповідника та лікаря, які щоденно виїжджає для годування нужденних людей на протязі трьох років, з дня заснування спілки, яка діє при Свято-Успенському храмі м. Дніпро, сел. Діївка-2, орденом УПЦ преподобного Нестора Літописця, ІІІ ступеня.

У зустрічі прийняли участь керівник єпархіального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи і настоятель Свято-Успенського храму м. Дніпро, сел. Діївка-2 протоієрей Валентин Дорощук та рідні ювіляра.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ