Додому Новини єпархії Престольне свято храму святителя і чудотворця Миколая міста Синельниково

Престольне свято храму святителя і чудотворця Миколая міста Синельниково

22 травня 2023 року, у день пам‘яті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у Бар, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята звершив святкову Божественну літургію в храмі на честь святителя і чудотворця Миколая м. Синельниково Дніпропетровської області.

Напередодні ввечері владика Іриней очолив всенічне бдіння з літією в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

За Літургією митрополиту Іринею співслужили: секретар Дніпропетровського Єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Синельниківського церковного округу і настоятель храму протоієрей Віктор Власов та духовенство єпархії.

На малому вході митрополит Іриней з благословення Священноначалля Української Православної Церкви відзначив богослужбовими нагородами кліриків Синельниківського благочиння.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час богослужіння молилися за мир в Україні та за українське військо. Віряни зверталися до Бога із проханням благословити захисників нашої держави силами і мудрістю, а також захистити мирні населені пункти від ворожих нападів.

Наприкінці Літургії було звершено чин славління.

Насамкінець митрополит Іриней привітав присутніх з триваючими пасхальними днями та днем пам’яті святителя і чудотворця Миколая.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней з нагоди 15-річчя служіння в священному сані вручив протоієрею Віктору Власову орден УПЦ апостола Андрія Первозванного.

Протоієрей Віктор Власов привітав митрополита Іринея з 55-річницею хіротонії в сан ієрея і побажав архіпастирю здоров’я і довгих років життя.

Митрополит Іриней подякував усім за піднесені молитви у знаменний для нього день і привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ