Додому Новини єпархії Престольне свято правого приділу Свято-Троїцького кафедрального собору

Престольне свято правого приділу Свято-Троїцького кафедрального собору

4 листопада 2023 року, у день свята на честь Казанської ікони Божої Матері, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята правого приділу Свято-Троїцького кафедрального собору м. Дніпро очолив Божественну літургію.

У цей день, у головному соборі єпархії було звершено дві Божественних літургії: рання у приділі на честь Казанської ікони Божої Матері; пізня у центральному приділі на честь Святої Трійці.

За Літургією ієрарху співслужили: секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Правобережного міського церковного округу і настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін, клірики собору та духовенство єпархії.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Божественної літургії був звершений чин славлення перед Казанською іконою Божої Матері.

Насамкінець митрополит Іриней привітав духовенство та парафіян з престольним святом та благословив усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ