4 листопада 2023 року, в Димитрівську батьківську поминальну суботу, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію і Вселенську панахиду в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпра.
Напередодні, під час вечірнього богослужіння, Високопреосвященний архіпастир очолив парастас з читанням 17-ї кафізми.
За Літургією були піднесені особливі прохання за мир в Україні. На заупокійній єктенії підносились молитви за спокій полеглих воїнів та всіх споконвіку спочилих православних християн.
Після літургійного відпусту Високопреосвященний ієрарх очолив Вселенську панахиду.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-04_sluzhinnya-arhiyepiskopa-andriya-v-dimitrivsku-batkivsku-pominalnu-subotu-1-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-04_sluzhinnya-arhiyepiskopa-andriya-v-dimitrivsku-batkivsku-pominalnu-subotu-2-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-04_sluzhinnya-arhiyepiskopa-andriya-v-dimitrivsku-batkivsku-pominalnu-subotu-3-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-04_sluzhinnya-arhiyepiskopa-andriya-v-dimitrivsku-batkivsku-pominalnu-subotu-5-870x580.jpg)