Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія в Димитрівську батьківську поминальну суботу

Служіння архієпископа Андрія в Димитрівську батьківську поминальну суботу

4 листопада 2023 року, в Димитрівську батьківську поминальну суботу, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію і Вселенську панахиду в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпра.

Напередодні, під час вечірнього богослужіння, Високопреосвященний архіпастир очолив парастас з читанням 17-ї кафізми.

За Літургією були піднесені особливі прохання за мир в Україні. На заупокійній єктенії підносились молитви за спокій полеглих воїнів та всіх споконвіку спочилих православних християн.

Після літургійного відпусту Високопреосвященний ієрарх очолив Вселенську панахиду.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ